HAKKIMIZDA

Pethane Veteriner Kliniği sevgili dostlarımıza en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş, koruyucu veteriner hekimlik uygulamalarını ön planda tutarak, hayvanlarınızın hastalıklardan korunmasını sağlamak, dostlarımızın daha sağlıklı ve uzun bir ömür sürmesine yardımcı olmaktır.

Gerçekleştirdiğimiz modern tedavi yöntemlerimizi dikkatle uygulamaktayız. Kliniğimiz aktif olarak hizmet sunmaya başladığından bu yana hastalarımıza gereken her türlü tedaviyi en iyi şartlarda sunmaktayız. Hayvan dostlarımızın sağlıkları için düzenlenmiş aşı takvimine bağlı kalarak aşılarını yapmaktayız.

Veteriner hekiminizden alacağınız bilgilerle dostlarımızın sağlığını koruduğunuz gibi, hayvanlardan insanlara geçebilecek hastalıklar açısından da kendinizi korumuş olursunuz. Hekiminizin size önereceği aşı programına düzenli bir şekilde uymanız, hayvanlarınızın ihtiyaçlarına cevap veren uygun besleme ve çevre koşullarını sağlamanız halinde, aslında hayvanlarınız için ortaya çıkabilecek olan bir çok olumsuz durumun önüne geçmiş olursunuz.

Kliniğimize gelen hayvanlarımız için modern bir ortamda tedavi gerçekleştirilmektedir. Teşhis ve tedavinin ne olacağına yönelik olarak çalışmalar yapılmaktadır. Rutin olarak gerçekleşen kontrollerde de hastanın durumu, farklılık olup olmadığı ayrıntılı biçimde incelenmektedir.

error: Content is protected !!