Vet. Hek. Ercüment GÜREL

Pethane Veteriner Kliniğinin sahibidir. İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinden Yüksek Lisansını 2000 yılında bitirmiştir. WSAVA , TSAVA , VIN , IVIS , FECAVA , MVHO , VECCS , KKGM üyesidir. Birçok yerli ve yabancı kongre ve eğitim seminerine katılmıştır. Profesyonel ilgi alanına travmatoloji, ortopedi ve yumuşak doku cerrahisi girmektedir.

Uzm. Vet. Hek. Emin GÖNÜL

Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nde 2016 yılında lisans eğitimini, Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde (İç Hastalıkları) 2019 yılında yüksek lisans eğitimini tamamlamış ve İç Hastalıkları Uzmanı Veteriner Hekim unvanını almaya hak kazanmıştır. 2019 yılından bu yana kliniğimizde siz ve değerli dostlarımıza hizmet vermektedir.

Uzm. Vet. Hek. Abdullah GÜNDÜZ

Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nde 2016 yılında lisans eğitimini, Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde (Doğum ve Jinekoloji) 2021 yılında yüksek lisans eğitimini tamamlamış ve Doğum ve Jinekoloji Uzmanı Veteriner Hekim unvanını almaya hak kazanmıştır. 2021 yılından bu yana kliniğimizde siz ve değerli dostlarımıza hizmet vermektedir.

Vet. Hek. Miray AYKOÇ

Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nde 2021 yılında lisans eğitimini tamamlamış ve Veteriner Hekim unvanını almaya hak kazanmıştır. Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde (Fizyoloji) Doktora eğitimine halen devam etmektedir. 2021 yılından bu yana kliniğimizde siz ve değerli dostlarımıza hizmet vermektedir.

error: Content is protected !!